PRACA PRZY PLANTACH OKOLICE ‘S-GRAVENZANDE

Vacaturenummer
10-0052644
Regio
Zuid-Holland
Uren per week
38
Opleidingsniveau
LBO MBO
Soort werk
Overig
Werkervaring
3-5 jaar
Contact
agnieszka/Rob
a.pankowska@interactief-groep.nl
010 447 90 65

Functieomschrijving

Dla naszego klienta zajmujacego sie sadzeniem, pielegnacja oraz dystrybucja plantow poszukujemy osob z doswiadczeniem glownie przy szczepieniu plantow (enten).

Poza szczepieniem wykonywane sa rowniez inne prace tj:

-sadzenie

-rozkladanie traceow (tacek z plantami)

-pakowanie

-czyszczenie i selekcja

-kontrola jakosci

Obecnie jest to praca w niepelnym wymiarze godzin, jednak w najblizszym czasie przewidujemy duzy wzrost zamowien!

Functie eisen

-doswiadczenie przy pracy z plantami/szklarnie

-komunikatywny j. angielski lub holenderski

-punktualnosc, summienosc i motywacja do pracy

Mile widziane osoby z wlasnym transportem i/lub zamieszkale w okolicach s-Gravenzande (Westland)

Osoby zainteresowane spelniajace powyzsze wymagania prosimy o kontakt:

lub 010 447 90 60 (Joanna)

Aanbod

Top